Freelyshout Reklamları

FREELYSHOUT MARKAYIM REKLAMLARI

Freelyshout

FREELYSHOUT REKLAMLARI SİZE NE KATAR?

Freelyshout reklamları özellikle büyük markalar ve büyüme hedefi taşıyan markaların site ziyaretlerini artıracak, markaların bilinirliğini ve sevilirliğini ciddi düzeyde etkileyecek ve dolayısıyla satış gelirlerini de üst noktalara taşıyacak önemli bir etkiye sahiptir.


FREELYSHOUT MOBİL UYGULAMA TANITIMI İLE MOBİL UYGULAMANIZI GENİŞ KİTLELERE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ.

Freelyshout kullanıcılarının yüzde sekseninden fazlası mobil ortamda ve telefonlarına indirmek için uygulamalar arıyor. Yapılan istatistik sonuçlarına göre Freelyshout kullanıcıları son bir günde ortalama akıllı telefon sahibinden yüzde yirmi dört daha fazla uygulama kullandılar.

  • Freelyshout reklamları nesnel tabanlıdır. Öncelikle yerel ve sonraki hedeflerde küresel büyüme, yerel ve küresel kitlelerce tanınma, bilinme ve sevilme, dolayısıyla satış gelirlerinizde artış gibi ciddi oranda olumlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İnternet sitesi trafiğini artırmaktan marka bilinirliğini artırmaya kadar bir çok marka/işletme hedefleri için uyarlanmış reklam ve kampanyalar hazırlayın.

Uweta Markayım Reklamları

FREELYSHOUT İLE SİZİN İÇİN EN ÖNEMLİ KİTLEYE HİTAP EDEBİLİRSİNİZ.

Freelyshout’un reklam verenlere sunduğu hedef kitle belirleme özelliği ile hedef kitlenizi belirleyebilir, reklamlarınızla sizin için öncelikli olan, ürün veya hizmetlerinizle etkileşim kurma ihtimali en yüksek olan kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Firmanız bebekler, çocuklar, gençler, yetişkinler ve yaşlılardan herhangi birine veya birkaçına hitap eden bir sektörde ise bunları belirterek reklamınızın onların karşılarına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin oyun ve oyun aletleri sektöründe bir firmaya sahipseniz, Freelyshout sizin en etkileyici reklamlarınızı çocuk ve genç kullanıcılarca görüntülenmesini sağlar.


PERFORMANS ANALİZİNİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Freelyshout’ta reklam ve kampanyalarınızı analiz edebilir, ölçeklendirebilir ve optimize olarak takip edebilirsiniz. Tüm farklı kampanya hedeflerinizde görüntülenmelerinizi, sonuçlarınızı ve sonuç başına maliyetinizi takip edin, istatistikleri kaydedin. Doğru sonuçlara tek yerden ulaşın.

  • Üst düzey kalitedeki milyonlarca haber sayfalarında, belirlediğiniz konulardaki web sitelerinde reklam verebilmenizi sağlar.
  • Kesin hedefleme ile ilgi düzeyi yüksek olan kitlelere anında ulaşım sağlar.
  • Sektörün eksik noktalarını araştırarak, kuruma/markaya rapor eder ve geri dönüşü yüksek kampanyalar ve projeler oluşturulmasını sağlar.

GERÇEK ZAMANLI RAPORLAMA

Freelyshout reklamlarınızı, etkinlik ve kampanyalarınızı anlık olarak çalışan raporlama ekranlarıyla hangi reklamlarınızın daha fazla tıklama aldığını öğrenebilir, anında o reklamı kaldırabilir ve daha yüksek tıklama oranları reklamlarınızı yayında tutabilirsiniz.


Uweta Web Tasarım Sosyal Medya

Tamamıyla alanında uzman ve işini sevenlerden oluşan Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Freelyshout reklamları hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.


Bilgi İçin Sizi Arayalım

Adınız

E-Posta Adresiniz

Telefon

Firma Adı

Konu

Mesajınız

Bizi Takip Edin