Google Haritalara Kayıt

NEDEN Google HARİTALARA KAYIT OLMALISINIZ?

UwetaMarkanızın konumunu Google Haritalar’a kaydederek Google’da yer almasını ve daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonların kullanımının artmasıyla Google Haritalar’ın önemi de son derece artış göstermiştir. Artık neredeyse her Google aramalarımızda karşımıza harita sayfası çıkmaktadır. Bu haritalar yardımıyla müşterilerinizin firmanıza konum olarak daha kolay ve çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz. Google Haritalar sadece konumuzu göstermekle kalmaz, telefon numaralarınızı, site adreslerinizi, e-mail adreslerinizi ve çalışma saatlerinizi de müşterileriniz/ziyaretçilerinizle paylaşır. Google haritanız üzerinde her zaman düzenlemeler yapabilirsiniz. Konumsal bir değişiklik yapmadığınız takdirde tekrardan doğrulama yapmanıza gerek de yoktur.

Uweta

  • Google aramalarında yüzbinlerce site arasından ilk sıralara yerleşmek için Google Haritalar’a kayıt işleminizi mutlaka yaptırmalısınız.
  • Müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin firmanıza daha kolay ulaşabilmesi için Google Haritalar’ı kullanmalısınız. Google Haritalar’a kaydınızı tamamladıktan hemen sonra artık kullanıcılarınız akıllı telefonlarındaki Google Haritalar uygulamasından firmanızı aratarak kolayca bulabilirler.
  • Google Haritaları kullanmanız sayesinde firmanızın Google gözündeki değeri artar ve size SEO’da daha fazla olanaklar sağlar.

Google HARİTA KAYDI İLE NERELERDE ÇIKARIM?

  • Sektörel Google aramalarında
  • Google Haritalar (Adres) aramalarında
  • Navigasyon cihazlarında

Google Maps

Tamamıyla alanında uzman ve işini sevenlerden oluşan Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Google Haritalara Kayıt hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.


Bilgi İçin Sizi Arayalım

Adınız

E-Posta Adresiniz

Telefon

Firma Adı

Konu

Mesajınız

Bizi Takip Edin