uweta
  • instagram
  • threads
  • tiktok
  • linkedin
  • youtube

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Web Tasarım | Sosyal Medya Hizmetleri – Uweta
Uweta

Uweta Bilişim ve Reklam Ajansı, dijital dünyaya baş döndüren bir hız kazandırmak ve tüm zamanlarda eşsiz kalitede bir hizmet sunmak hedefiyle 2011 yılında kurulmuştur. Globalleşme yolunda azim ve kararlılıkla ilerlemeyi ilke edinen Uweta Bilişim, markanızı globalleştirmek, yerel dünyadan küresel dünyaya taşımak için tam donanımlı ve profesyonel kadrosuyla kesintisiz hizmet sunar.

Uweta Bilişim ve Reklam Ajansı, bugünlerden öte yarınlara da hitap edebilecek eşsiz bir reklam ufkuyla çalışarak dijital ve sosyal dünyada markanızı hem alanında hem de alanının dışında herkesçe tanınan adeta odak bir marka haline getirir. Tamamıyla alanında uzman çalışma ekibinden oluşan Uweta profesyonel hizmet ekibi, dijital reklam ve tanıtım alanında tamamen özgün, benzersiz ve göz alıcı içerikler üreterek potansiyel müşterilerinizin markanızla etkileşime geçmesini sağlar. Daha sonra Uweta sosyal medya yönetimi uzman ekibi, adınıza yapılandırdığı sosyal medya hesaplarıyla kazandığınız müşterilerle yakın bir iletişim bağı kurmanızı, onlarla devamlı bir etkileşim halinde olmanızı sağlayarak markanızı adeta vazgeçilmez hale getirir.

Uweta
Misyonumuz

Dijitalleşen dünyanın bir parçası olmaya karar vermiş veya dijitalleşen dünyada ilk sıralarda yer almak isteyenler için tercih edilebilir bir şirket haline gelmek…

Vizyonumuz

Dijitalleşen dünyada işini internete taşımak isteyenlere sahip olduğumuz profesyonel iş yeteneğini kullanarak markaları Uweta ile yükseltmek…

Web Tasarım | Sosyal Medya Hizmetleri – Uweta

Tamamıyla alanında uzman Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Uweta

Uweta Kurumsal Bilgileri

Şirket Türü: Limited Şirket

Ticaret Unvanı: Uweta Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Vergi No: 8970935975

Vergi Dairesi: Şehitkamil

Ticaret Sicil Numarası: 67315

Mersis No: 0897093597500001

Telefon: 0850 304 10 50 – 0542 304 10 50

Adres: Belkız Mah. 08110 Cad. No: 15/BA Şehitkamil – GAZİANTEP

Whatsapp
Uweta Bilişim
Uweta Bilişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?