Instagram Reklamları

NEDEN INSTAGRAM REKLAMLARI?

Instagram reklamları sayesinde markanızın hizmet ve ürünlerini en yüksek etkileşimlerle yayınlayabilirsiniz. Hedefiniz ve bütçeniz doğrultusunda Instagram reklamlarınız ilgili kitlelere anında ulaşır. Facebook reklamları ile benzer özellikler taşıyan Instagram reklamlarıyla markanızın / hizmet ve ürünlerinizin reklamını yaparak, web sitelerinin trafiğini arttırmak, marka bilinirliğini arttırmak, müşterilerle etkileşim halinde olmak ve satışları artırmak konusunda önemli geri dönüşler almanız mümkündür.
Instagram reklamları ile


EN DOĞRU HEDEF KİTLE!

Hedef kitle hedeflemesi, reklamlarınızın sizce önem arz eden insanlara görüntülenmesini sağlar. Facebook sayfası için bahsettiğimiz gibi bir reklam oluşturduğunuzda, reklamınızda kişileri yaş, cinsiyet, konum ve ilgi alanları gibi demografik bilgilerine göre hedefleme seçenekleri bulunur.

Özel Hedef Kitle: Reklamlarınızın görüntülenmesini istediğiniz hedef kitleleridir.
Yaş, Cinsiyet, Konum ve Dil: Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenin temel demografik özellikleridir.

İlgi Alanları: Hedef kitleniz için önem arz eden farklı ilgi alanlarıdır. (Giyim, Gıda, Ev Aletleri…)


Uweta Instagram

UWETA’NIN BAŞARI SIRRI!

  •  Hedefiniz, henüz başlamadan belirlenir.

Reklam kampanyalarınız üzerinde çalışılmaya başlanmadan önce, hedefinizin genişliğini belirler ve en doğru hedefe ulaştırabilecek yolu henüz işin başında çizeriz.

  • Hedef kitle doğru şekilde tespit edilir.

Doğru hedef kitleyi bulmak, Facebook reklam optimizasyonuyla alakalı en önemli konudur.

  • En doğru performans kriteri gözlemlenir.

İnsanların karşılarına çıkan reklamlarda öncelikle görecekleri şey reklamın görseli olacağından, görselin kaliteli ve dikkat çekici olmasına, bilinçaltı uyumuna son derece özen gösteririz.