uweta
 • instagram
 • threads
 • tiktok
 • linkedin
 • youtube

Kurumsal Web Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır?

Kurumsal Web Tasarım Nedir Nasıl Yapılır

İnternetin hem bireysel kullanıcılar hem de kurumsal yapılar için ne kadar önemli olduğunu pandemi döneminde çok daha iyi anlamış olduk. Bir ürün ya da hizmete ulaşabilmek için sokağa çıkamayan alıcı, satıcı kanala erişebilmek adına, interneti kullanmak durumunda kaldı. İnternet siteleri, sosyal medya hesapları ve pazaryeri oluşumları dahil olmak üzere tüm araçlarla birbirlerini bulmaya çalıştılar. Şimdi biz bu çabanın, satıcı ya da hizmet sağlayıcı tarafından incelemesini yapacak olursak satıcı taraf için arama motorlarında üst sıralarda yer almak elbette ki elzem haline geldi. Peki bu durumu nasıl başarabilirler?

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Başarılı bir ürün/hizmet sağlayıcısı olmak için karşınızdaki insanların her şeyden önce size güven duyması gerekir. Kalite, fiyat, hizmet gibi faktörler daha sonra gelir. Bu sebeple, potansiyel müşteriniz olmaya aday insanları kurumsal web sitesi ile karşılarsınız.

Kurumsal kelimesinden kasıt sadece iyi bir web tasarım anlamına gelmez. Öncelikli olarak ulaşılabilir olmaktır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar herhangi bir olumsuzluk durumunda sizlerle tekrar iletişime geçebilmeyi bekler. Bu nedenle web site mimari yapılandırmanızın çok iyi planlanması gerekir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir Nasıl Yapılır 02

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Yapılır?

En iyi web tasarım firmaları, projelerine müşterilerini anlamakla başlar. En nihai amaç, onların alıcılara ulaşması olduğu için ilk olarak bu şekilde başlamaları doğru bir karardır. Ancak kendi sıralamamızı anlatmamız gerekirse:

 • Websitenin amacını anlar ve hedef kitleyi belirleriz.
 • Buna bağlı olarak proje bütçesinin ne kadar optimize edilebileceği ön görürüz.
 • Rakip analizi ile birlikte detaylandırma aşamasına geçeriz.
 • Proje detaylarına göre yazılım türleri arasından en uygun olanı belirleriz.
 • İçerikler ve link inşaası için nasıl bir yöntem izleneceğini kararlaştırırız.
 • Sayfaları oluştururuz.
 • Ön sunumu yaparız.
 • Revizeler sonrasında projeyi test ortamından yayın hayatına geçiririz.

Pandemi sonrasında, işletmenizin dijital bir varlığa sahip olması, fiziksel bir varlığa sahip olmasından daha önemli duruma gelmiştir. Ve bu durumun en kolay, en etkili yolu kurumsal web sitesi projelendirilmesiyle mümkündür.

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Uweta Ajans olarak, web tasarım projeleriniz için sizlerle birlikte düşünür, istek ve amaçlarınızı önemseriz. Bir çok tercih içerisinden sizin için en uygun olanını seçer ve hayata geçiririz. Birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz referanslarımızdan da inceleyeceğiniz üzere sizler için fayda sağlarız. Kurumsal web tasarım hizmeti için bize ulaşın.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

Referanslarımız arasından inceleyeceğiniz üzere, bir kaçını da aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Devamı için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Nedir Nasıl Yapılır

Kurumsal Web Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır? – Uweta

Kurumsal Web Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır? öğrenmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz! Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Uweta Bilişim
Uweta Bilişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?