uweta
  • instagram
  • linkedin
  • youtube
  • whatsapp

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
01. Nasıl teklif alabilirim?

0542 304 10 50 ve 0850 304 10 50 Numaralı web destek hattımızı arayabilir veya Web Sitesi İletişim Talep Formundan bize ulaşabilirsiniz. Size hızlı bir teklif vermek için bekliyoruz.

02. Profesyonel web sitesinin fiyatı ne kadar?

Müşterilerimize özel hazırladığımız web tasarım paketileri indirimli fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. Paket fiyatlarımıza Ana Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Özel teklifler için web tasarım destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

03. Web sitesi ne kadar sürede tamamlanır?

Web tasarım projesini kusursuz bir şekilde tamamlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Profesyonel Web sitesini 7 ile 14 iş günü içinde tamamlanır.

04. Web sitesini biz yönetebiliyor muyuz?

Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

05. Mobil uyumlu website nedir?

Mobil uyumlu web site, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen web sitedir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

06. Web sitelerinde hangi yazılım dilini kullanıyorsunuz?

Web sitesi projelerinde PHP yazılım dilini, CSS 3, HTML 5, jQuery, Ajax web teknolojilerini ve veri tabanı olarak ise MySQL’i kullanmaktayız.

07. Web site tasarım sonrası firma bilgileri ve gerekli içerikleri ekliyor musunuz?

Evet sitenizin içeriklerini de hazırlayıp ekliyoruz. Web siteniz tasarlandıktan sonra Hakkımızda, Hizmetlerimiz, İlgili blog yazıları Uweta tarafından uygun şekilde hazırlanır ve kusursuz şekilde tamamlanıp teslim edilir.

08. Web sitesi tamamlanıp teslim edildikten sonra destek hizmeti var mı?

Uweta tarafından yapılan tüm sitelere 7/24 destek hizmeti sunmaktayız.

09. Sadece Web sitesi hizmeti mi veriyorsunuz? Kişisel ve Kurumsal firmalara genel çalışmalarınız nelerdir?

Uweta ana sayfada hizmetlerimizin tamamına ulaşabilirsiniz. Web tasarım hizmeti ile birlikte Uweta olarak Kişisel, Kurumsal ve E-Ticaret hizmetlerinde kimliğinizi yansıtacak tüm Sosyal Medya hesaplarınızı oluşturup uygun şekilde hesap bilgilerinizi tamamlayıp web sitenize bağlıyoruz. Bu çalışmalarla birlikte en önemlisi Google Harita kayıtlarınızı Uweta olarak gerçekleştiriyoruz. Kısacası İnternette işletmenizin kurumsal kimliğini tamamen oluşturuyoruz.

10. Hizmetler için ödemeyi nasıl yapacağım?

Genel olarak sözleşmede aksi belirtilmedikçe ödemelerin yarısını projenin başlangıcında kalan yarısını ise projenin tesliminde ödersiniz.

Whatsapp
Uweta
Uweta
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?