Sosyal Medya Asistanlığı

Sosyal Medya Asistanlığı / Sosyal Medya Uzmanlığı nedir, neden gereklidir?

Sosyal Medya Asistanlığı kişi veya kurumların Sosyal Medya Uzmanları tarafından sosyal dünyada profesyonel bir şekilde temsil edilmesidir. Kişi, kurum ya da markaları sosyal dünyaya taşır: işletmenin sosyal medya sayfasını kurar, reklam stratejileriyle onu geniş kitlelere tanıtır ve artık geniş kitlelerce tanınan ve sevilen marka sayfasının A’dan Z’ye yönetim ve raporlama işlemlerini üstlenir.


Uweta Sosyal Medya Asistanlığı


Sosyal medyadan markanıza gelecek öneri veya şikâyetleri yönetir ve markaya rapor hâlinde iletir.
Sosyal dünyadaki itibarınızı artırır, korur ve krizlerinizi yönetir.

Eğer markanızın daha önce sosyal medya hesapları vardı ise, markanızın tüm hesaplarındaki takipçi sayısının hızla artmasını sağlar ve gerekli diğer tüm revizyonları gerçekleştirir.

Markanızı en iyi şekilde yansıtacak tamamen özgün içerikler üretir.

O içerikleri markanızın sosyal medya hesaplarından paylaşarak, müşterilerinizle ilişkilerinizi daima en üst seviyede tutar.

Ayrıca sosyal dünyadaki en güncel konuları takip eder, onlarla ilgili de içerikler üretir ve bunu da sosyal medya kullanıcılarıyla paylaşır. Bu şekilde müşterilerinizin markanıza olan sevgi ve bağlılıklarını en yükseğe çıkarmayı hedefler.

Markanızın sosyal dünyadaki görünürlüğünü, etkinliğini en üst düzeye çıkarır. Bunları hedef stratejileri ile aşama aşama gerçekleştirir.

Facebook, Freelyshout, Twitter, Instagram, LinkedIn (…) gibi en büyük kitlelerin bulunduğu sosyal platformlardaki marka hesaplarınızı yönetir.

Uweta Sosyal Medya Asistanlığı

Markanız için en özel kampanya kurguları geliştirir.

Sosyal medya üzerinden çekilişler ve yarışmalar yaparak markanızı ilgi odağı haline getirir.

Rakip firmaları analiz eder ve stratejilerini buna göre oluşturur.

Dünyaca güncel ve trend konuları takip eder; markanız için en güncel ve en alakalı tanıtım içeriklerini üretir.

Markanız hakkında oluşturulmuş uygun olmayan içerik, durum ve izlenimleri tespit eder ve gerektiği zaman anında müdahale eder.

Uweta Sosyal Medya Asistanlığı

Bu hususlara hâkim olan sosyal medya uzmanları, bunun dışında sektördeki gelişmeleri takip eden, iletişim ve pazarlama alanında bilgili, internet teknolojilerini profesyonel düzeyde bilen, her türlü teknolojik güncellemeleri takip eden, iletişim becerisine sahip ve sosyal olmalıdırlar. Öte yandan uzmanların internet dünyasında kişisel olarak söz sahibi, muteber profillere sahip olmaları gerekmektedir ki markaların itibarını artırabilmek için evvela muteber olmak gereklidir.
Sosyal medyanın her alanında Facebook, Freelyshout, Twitter, LinkedIn, Foursquare, Instagram gibi platformları profesyonel ve usta bir şekilde tanımaları, deyim yerindeyse bu mecraları avuç içi gibi bilmeleri mutlaka gereklidir.


Yorumlar

 1. Sosyal medya danışmanlığı konusunda tüm isteklerimize sabırla ve çözüm üreterek hizmet veren Uweta’ya Teşekkürler.

 2. İhtiyaç ve beklentilerimizi etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılayan Uweta’ya Teşekkürler.

  Başarılar.

 3. Ben buna SÜPER BİR HİZMET derim. Yürekten teşekkür ederim ve saygılarımı sunarım!

 4. Sunulan hizmetten çok memnunum. Maliyet/fayda oranı çok hassas, destek hızlı! 🙂

  Teşekkürler Uweta

 5. Muhteşem bir yazı olmuş eline sağlık uweta

 6. Mehmet Aydın : Nisan 18, 2018 at 10:18 pm

  Sizinle tanıştığım için çok mutluyum. İşini bu kadar seven ve başarılı işler sunan en önemlisi sözünde duran Uweta ajansa teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

 7. Web sitemizde emeğe geçen herkese teşekkür eder , bundan sonraki site yapımlarında tekrardan görüşmek üzere başarılarınızın devamını dilerim.

 8. Çok çok teşekkürler. Web sitemin bütün cihazlara uyumlu olacağını düşünmemiştim. Bu yüzden sizi gerçekten takdir ediyorum.
  Uweta’yı kesinlikle tavsiye ederim…!

 9. Seo ve Responsive açısından iyi bir konumda olmasını diliyorsanız, Profesyonel bir Wep Tasarım ekibiyle çalışmak lazım.Ben Wep Tasarım ekibimi buldum…

  Teşekkürler Uweta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir