uweta
 • instagram
 • linkedin
 • youtube
 • whatsapp

Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi bir ürün, bir firma, bir site üzerine reklam yapmak amaçlı yayınlanan filmlerdir. Tanıtım filmleri televizyonlar, İnternet sayfaları, sosyal medya yayınlamaları üzerinden yapılabilmekte. Ürünün, firmanın veya sitelerin tanıtımının yapılması daha tercih edilir. Bu sebeple kişiler yayınlamak istedikleri reklam filmi için bizimle anlaşma yapmaktalar. Burada ajansımızın size sağlayacağı avantajlardan bahsedilmeli. Ajansımız profesyonel yapımları ile oldukça güçlü bir altyapıya sahip. Uweta olarak birçok alanda hizmet veren bir platforma sahibiz. Çalıştığımız alanlara değinmek gerekirse; Web Tasarım, E-Ticaret, SEO Arama Motoru Optimizasyonu, Logo Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Ads Reklamları, Google Haritalara Kayıt, Prodüksiyon Hizmetleri ve Dijital Pazarlama gibi bir çok alanda hizmet sunmaktayız.

Tanıtım Filmi

Uweta olarak amacımız, ihtiyacınız olan kurumsal tanıtım filmi veya bireysel tanıtım videoları, ürün videoları, eğitim videoları, video CV gibi dijital dünyada kimliğinizi yansıtan videoları çektirebileceğiniz hizmetleri karşılamamızdır.

Tanıtım ve ürün videoları gibi hizmetlerimizle şirketinize dijital dünyada görünürlük kazandırabilir, arama motorlarında rakiplerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Tanıtım Filmi ( Video Çekimleri )

Tanıtım Filmi Videoları ile

Satış hedefinizi bir üst seviyeye taşıyın. Günümüzde giderek daha da güçlü hale gelen dijital medyada; marka, kurum ve şirketler marka bilinirliğini ve prestijini daha da yüksek seviyelere çıkarmak için kurumsal videoları tercih ediyor. Bu doğrultuda hazırlanan video içeriklerle markalar hedef kitle ve potansiyel müşterilerle daha hızlı ve güvenli bir iletişim köprüsü kurarak satışı yukarıya doğru çekiyor.

Kurum, şirket ve firmaların hemen hemen bütün faaliyetlerinin anlatıldığı Kurumsal Tanıtım Filmi ( Video Çekimleri ) arasında müşteri görüşleri, video sunum, iş sağlığı ve güvenliği, insan kaynakları, kamu spotu, röportaj, tv programı vb. video içerikler yer almaktadır. Bu videolar 2D motion graphics veya gerçek görüntülerle kurgulanmaktadır. Hazırlanan videolar ile marka, kurum ve şirketleri daha yakından tanıma fırsatına sahip olan müşteriler kurumla organik bir bağ kurarak daha güvenli hale geliyor.

Kurum şirket ve firmaların Kurumsal Tanıtım Filmi video çözümlerine kreatif içeriklerle çözüm ortağı olan Uweta, alanında uzman profesyonel ekibiyle global trendlere uygun videolar tasarlıyor.

Profesyonel bir işleyişle kreatif video içerikleri tasarlayan Uweta; müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlayarak, kurumların talep ettiği projeleri en estetik formlarda global trendler ışığında tasarlıyor. Uweta’nın hazırladığı profesyonel video çözümleri ile kurumun sektördeki rakiplerinden farklılaşarak ön plana çıkması hedefleniyor.

Tanıtım Filmi
Markanızın Tanıtım Filmi

Sağlam bir marka videosundan başka hiçbir şey izleyicinizin işinizi tanımlamasına yardımcı olmaz. Markanızın Tanıtım Filmi, izleyicilerin işletmenizin gerçek doğasını görmesini sağlar. Markanızın Tanıtım Filmi ile sosyal ortamda daha fazla müşteri potansiyeline ulaşın

Video, sosyal medyada en çok paylaşılan içerik parçalarından biri. Eğer videonuz izleyicilerinizle alakalıysa, onlar da bunun yararlı olacağını düşündüğü başkaları ile paylaşacak ve benzer bir reaksiyon için faydalı olacak. Bu, mesajınıza daha fazla potansiyel müşterinin katılmasına fırsat verir. Bireylerin böylesine organik olarak hedeflenmesi mesajlaşmada etkili olursa, içeriğiniz doğal olarak doğru insanlara ulaşmış olur.

 • Daha az bilgiyi daha kısa sürede iletin.

“Videolar, beyinde metinden 60.000 kat daha hızlı işlenir. Bir makaleyi okurken, bir video klibi izlemeye göre daha fazla bilişsel sisteminizi kullanmak durumunda kalırsınız.”

Tanıtım Filmi
Arama Motorların da Videolar Öncelikli

Google, kullanıcıya en ilgili bilgileri vermek üzere tasarlandı. İçerik ne kadar çok bilgilendiriyorsa, Google kullanıcı aramalarında o kadar ön plana çıkarıyor. Ayrıca, Google en büyük ikinci arama motoru olan Youtube’un da sahibi. Bu satın alma işlemi Google’ın video içeriğini metin tabanlı olarak lehine çevirmesine yarıyor.

Bu konuda hiç şüphe yok; video, içerik pazarlamacılığının önemli bir parçası ve giderek daha önemli hale geliyor.

Bu konu hakkındaki gerçekleri göz önünde bulundurun:

 • Web kullanıcılarının % 90’ı bir videonun, bir ürün veya hizmeti satın almak için karar vermelerine yardımcı olduğunu söylüyor.
 • İşle ilgili videoları izleyen yöneticilerin % 65’i daha sonra işlerin web sitesini ziyaret ediyor.
 • Bir işletmenin web sitesini ziyaret edenlerin % 64’ü, web sitede bir video izledikten sonra ürünleri satın alma eğilimi gösterebiliyorlar.
Ne İçin Bekliyorsunuz?

Bir marka Tanıtım Filmi videosu, mesajınızı dağıtmanın bir aracı olarak hareket etmekle kalmaz, aynı zamanda, potansiyel müşterilere onlarla nasıl uyum içinde olduğunuzu gösterir ve aradıkları çözümün ne olduğunu söyler.

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi – Uweta

Tamamıyla alanında uzman Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Tanıtım Filmi hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalarımızın Bir Kısmı

Formu Doldurun Sizi Arayalım

  Whatsapp
  Uweta
  Uweta
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?