Web Tasarım

Web Tasarım, kişisel ve kurumsal isteğe göre yapılan işi ya da anlatılmak istenen konuların içeriğine uygun bir şekilde tasarlanmasıdır. Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır. Profesyonel bir web sitesiyle markanızı en kaliteli şekilde kitlelere iletmeli ve etkileşim halinde kalmalısınız. Web sitenizin mobil uyumlu olması ( responsive ) sitenizin her ortamdan (mobil, tablet ve bilgisayar) rahatça görüntülenmesine imkan sunar. Responsive web siteniz oluşturulurken, tasarımı ile güvenilirliği, ürününüzün ve sizin kalitenizi yansıtması önemlidir. Responsive web tasarım, hem web sitesini ziyaret edenlerin işini kolaylaştırır hem de markaya kurumsal bir duruş sağlar. Bu da site ziyaretçilerinizin kolaylıkla sitede gezinebilmeleri sağlamaktadır. Her gün ziyaret edilen onlarca site içinde sizin sitenizin akılda kalabilmesi için bu önemli bir faktördür.


Uweta Web Tasarım

PROFESYONEL WEB TASARIMLARININ AVANTAJLARI NEDİR?

Kurumsal web tasarım, markanızı bulunduğu coğrafi konumun dışına çıkararak daha geniş reklam fırsatları sunar ve küresel bir yayılma süreci başlamasına imkan sağlar. Göz alıcı web tasarımlarıyla müşterilerinizin gözlerine hitap ederek bakışları ve odakları üzerine çeker ve markanızı hedeflediğiniz konuma yükseltmeniz de büyük rol oynar. İşinizi önemsediğiniz ve geniş kitlelere erişebilir seviyede olduğunuz algısını müthiş bir incelikle vererek müşterilerinizde markanıza karşı güven duygusu verir.

24 Saat kesintisiz aktif web hizmetinizin sağlandığı takdirde markanızın gelir düzeyinde gözle görülür artışların olmasını sağlar. Sizi reklam panoları, afiş ve benzeri reklam materyallerinden kurtararak reklam giderlerinizi ciddi oranda düşürür ve daha az gider ile daha geniş kitlelere ulaşmanıza olanak verir.
Markanızın daha geniş kitlelere ulaşılmasına bağlı olarak gelirinizin de artışına olanak sağlar.


Uweta Web Tasarım

KALİTELİ BİR WEB TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

Tema ve içerik uyumu gözetilerek bütünlük sağlanılmalıdır.

  •  Mobil uyumlu olmalıdır. (Responsive)
  • Arama motoru optimizasyonuna uygun olmalıdır.(SEO)
  • Arama motorlarında bulunabilir olmalıdır.
  • Kaliteli web tasarım yenilikçi bir bakışla dizayn edilmelidir.
  • Kullanımı basit fakat görünümü profesyonel olmalıdır. Marka ve hizmetle alakalı bilgileri site ziyaretçilerine açık ve anlaşılır bir şekilde vererek müşteriyi bilgilendirmeli ve müşteriye güven hissettirmelidir.
  • Bunun dışında kaliteli bir Web Tasarım’da kullanılan her bir rengin de gayet ciddi anlamı, önemi ve insan bilincinde etkileri vardır. Uweta bunları sektör, marka, çevre, hedef kitle gibi bir çok faktöre göre sizin için özenle seçer ve ustalıkla web sitenizin tasarımına işler.

Uweta Web Tasarım

Tamamıyla alanında uzman ve işini sevenlerden oluşan Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Profesyonel web tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.


Bilgi İçin Sizi Arayalım

Adınız

E-Posta Adresiniz

Telefon

Firma Adı

Konu

Mesajınız

Bizi Takip Edin