• freelyshout
 • instagram
 • linkedin
 • youtube
 • whatsapp

Web Tasarım

Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım

kişisel ve kurumsal isteğe göre yapılan işi ya da anlatılmak istenen konuların içeriğine uygun bir şekilde tasarlanmasıdır. Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır. Profesyonel bir web sitesiyle markanızı en kaliteli şekilde kitlelere iletmeli ve etkileşim halinde kalmalısınız. Web sitenizin mobil uyumlu olması ( responsive ) sitenizin her ortamdan (mobil, tablet ve bilgisayar) rahatça görüntülenmesine imkan sunar. Responsive web siteniz oluşturulurken, tasarımı ile güvenilirliği, ürününüzün ve sizin kalitenizi yansıtması önemlidir. Responsive web tasarım, hem web sitesini ziyaret edenlerin işini kolaylaştırır hem de markaya kurumsal bir duruş sağlar. Bu da site ziyaretçilerinizin kolaylıkla sitede gezinebilmeleri sağlamaktadır. Her gün ziyaret edilen onlarca site içinde sizin sitenizin akılda kalabilmesi için bu önemli bir faktördür.

Web Tasarım
Profesyonel Web Tasarımlarının Avantajları Nedir?

Kurumsal web tasarım, markanızı bulunduğu coğrafi konumun dışına çıkararak daha geniş reklam fırsatları sunar ve küresel bir yayılma süreci başlamasına imkan sağlar. Göz alıcı web tasarımlarıyla müşterilerinizin gözlerine hitap ederek bakışları ve odakları üzerine çeker ve markanızı hedeflediğiniz konuma yükseltmeniz de büyük rol oynar. İşinizi önemsediğiniz ve geniş kitlelere erişebilir seviyede olduğunuz algısını müthiş bir incelikle vererek müşterilerinizde markanıza karşı güven duygusu verir.

Web Tasarım

Web Tasarım

24 Saat kesintisiz aktif web hizmetinizin sağlandığı takdirde markanızın gelir düzeyinde gözle görülür artışların olmasını sağlar. Sizi reklam panoları, afiş ve benzeri reklam materyallerinden kurtararak reklam giderlerinizi ciddi oranda düşürür ve daha az gider ile daha geniş kitlelere ulaşmanıza olanak verir.

Markanızın daha geniş kitlelere ulaşılmasına bağlı olarak gelirinizin de artışına olanak sağlar.

Web Tasarım
Kaliteli Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Tema ve içerik uyumu gözetilerek bütünlük sağlanılmalıdır.

 •  Mobil uyumlu olmalıdır. (Responsive)
 • Arama motoru optimizasyonuna uygun olmalıdır.(SEO)
 • Arama motorlarında bulunabilir olmalıdır.
 • Kaliteli web tasarım yenilikçi bir bakışla dizayn edilmelidir.
 • Kullanımı basit fakat görünümü profesyonel olmalıdır. Marka ve hizmetle alakalı bilgileri site ziyaretçilerine açık ve anlaşılır bir şekilde vererek müşteriyi bilgilendirmeli ve müşteriye güven hissettirmelidir.
 • Bunun dışında kaliteli bir Web Tasarım’da kullanılan her bir rengin de gayet ciddi anlamı, önemi ve insan bilincinde etkileri vardır. Uweta bunları sektör, marka, çevre, hedef kitle gibi bir çok faktöre göre sizin için özenle seçer ve ustalıkla web sitenizin tasarımına işler.
Web Tasarım

Web Tasarım – Uweta

Tamamıyla alanında uzman Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Web Tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Formu Doldurun Sizi Arayalım

  Whatsapp
  Uweta
  Uweta
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?