Youtube Reklamları

NEDEN YOUTUBE REKLAMLARI?

YouTube, dünyanın en fazla kullanıcısına sahip, en büyük ve en fazla izlenen çevrimiçi video izleme sağlayıcısıdır. Google’dan sonra dünyanın en büyük ikinci arama motorudur.


Youtube

%100 ÖLÇÜLEBİLİRLİK

YouTube reklamlarındaki her tıklanma, her izlenme ya da müşterilerinizin reklamlarınızı ne kadar süreyle izlediği ve hangi yaş, cinsiyet ve ırktan, hangi konumdan reklamınızı ne kadar izlediği gibi birden fazla veri anlık olarak ölçülebilir. Bu şekilde maliyetinizin nereye gittiğinden tamamıyla emin olursunuz.


GELİŞMİŞ HEDEFLEME SEÇENEKLERİ

YouTube video reklamlarında video reklamlarınızı ne kadar sürede, ne kadarlık bir bütçe ile hangi reklam seçenekleriyle yayınlayacağınıza veya hangi kitlelere hangi saatlerde yayınlayacağınıza karar verebilirsiniz. İşiniz için en doğru müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacak farklı hedefleme seçenekleri mevcuttur. Cinsiyet, yaş, konum, ilgi alanları ve daha fazlasına göre hedeflemeler yapabilirsiniz.


Uweta Youtube Reklam

ETKİLİ VE VERİMLİ

YouTube reklamları etkili videolar ve gelişmiş, ayrıntılı hedefleme seçenekleriyle desteklendiğinde en verimli sonuçları verir. İşletmeniz için düşük reklam masrafıyla marka değerini artırabilir, yüksek dönüşüm elde edebilirsiniz.

  • Üst düzey kalitedeki milyonlarca haber sayfalarında, belirlediğiniz konulardaki web sitelerinde reklam verebilmenizi sağlar.
  • Kesin hedefleme ile ilgi düzeyi yüksek olan kitlelere anında ulaşım sağlar.
  • Sektörün eksik noktalarını araştırarak, kuruma/markaya rapor eder ve geri dönüşü yüksek kampanyalar ve projeler oluşturulmasını sağlar.

YOUTUBE REKLAM ŞEKİLLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Uweta Youtube Reklam Modelleri

TrueView Masthead: Anasayfa’nın en üst bar bölümünde yayınlanan reklamlardır. HTML5 formatında çalışmaktadır. Günlük rezervasyon bazından reklamlar verilmektedir. Hedefleme yalnızca ülkeye göre yapılabilir.

TrueView Videodan Önce: Geçilebilir video reklamlar, reklamın görüntülendiği kişilerin tercih ettikleri takdirde reklamları 5 saniye sonra geçmelerine fırsat sunar. Ana videonun öncesine, içine veya sonrasına eklenir. Eğer reklam 5 saniye içerisinde geçilirse, herhangi bir ücret yansımayacaktır.

TrueView Yer Paylaşımlı Reklamlar: Videonuzun %20’den daha küçük kısmında gözüken şeffaf yer paylaşımlı reklamlardır.

TrueView GDN: Öne çıkarılan videonun sağında ve video önerileri listesinin üst tarafında gözükür. Daha büyük oynatıcılarda bu reklam, oynatıcının alt kısmında gözükür.


Uweta Web Tasarım Sosyal Medya

Tamamıyla alanında uzman ve işini sevenlerden oluşan Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Youtube reklamları hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.


Bilgi İçin Sizi Arayalım

Adınız

E-Posta Adresiniz

Telefon

Firma Adı

Konu

Mesajınız

Bizi Takip Edin