uweta
 • instagram
 • linkedin
 • youtube
 • whatsapp

Youtube Reklamları

Neden Youtube Reklamları?

Youtube Reklamları ile herkesin izlediği yerde görünün. Potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın. Reklamınızı herkesin karşısına çıkarmanız gerekmez, sadece sunduklarınızla ilgilenebilecek kişilere göstermeniz ile başarıyı elde edeceksiniz.

YouTube, dünyanın en fazla kullanıcısına sahip, en büyük ve en fazla izlenen çevrimiçi video izleme sağlayıcısıdır. Google’dan sonra dünyanın en büyük ikinci arama motorudur.

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları ile

%100 Ölçülebilirlik

YouTube reklamlarındaki her tıklanma, her izlenme ya da müşterilerinizin reklamlarınızı ne kadar süreyle izlediği ve hangi yaş, cinsiyet ve ırktan, hangi konumdan reklamınızı ne kadar izlediği gibi birden fazla veri anlık olarak ölçülebilir. Bu şekilde maliyetinizin nereye gittiğinden tamamıyla emin olursunuz.

Youtube Reklamları
Gelişmiş Hedefleme Seçenekleri

YouTube video reklamlarında video reklamlarınızı ne kadar sürede, ne kadarlık bir bütçe ile hangi reklam seçenekleriyle yayınlayacağınıza veya hangi kitlelere hangi saatlerde yayınlayacağınıza karar verebilirsiniz. İşiniz için en doğru müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacak farklı hedefleme seçenekleri mevcuttur. Cinsiyet, yaş, konum, ilgi alanları ve daha fazlasına göre hedeflemeler yapabilirsiniz.

Youtube Reklamları
Etkili ve Verimli

YouTube Reklamları etkili videolar ve gelişmiş, ayrıntılı hedefleme seçenekleriyle desteklendiğinde en verimli sonuçları verir. İşletmeniz için düşük reklam masrafıyla marka değerini artırabilir, yüksek dönüşüm elde edebilirsiniz.

Üst düzey kalitedeki milyonlarca haber sayfalarında, belirlediğiniz konulardaki web sitelerinde reklam verebilmenizi sağlar.

Kesin hedefleme ile ilgi düzeyi yüksek olan kitlelere anında ulaşım sağlar.

Sektörün eksik noktalarını araştırarak, kuruma/markaya rapor eder ve geri dönüşü yüksek kampanyalar ve projeler oluşturulmasını sağlar.

Youtube Reklam Şekilleri ve Özellikleri
Youtube Reklamları

Youtube Reklamları ile

TrueView Masthead: Anasayfa’nın en üst bar bölümünde yayınlanan reklamlardır. HTML5 formatında çalışmaktadır. Günlük rezervasyon bazından reklamlar verilmektedir. Hedefleme yalnızca ülkeye göre yapılabilir.

TrueView Videodan Önce: Geçilebilir video reklamlar, reklamın görüntülendiği kişilerin tercih ettikleri takdirde reklamları 5 saniye sonra geçmelerine fırsat sunar. Ana videonun öncesine, içine veya sonrasına eklenir. Eğer reklam 5 saniye içerisinde geçilirse, herhangi bir ücret yansımayacaktır.

TrueView Yer Paylaşımlı Reklamlar: Videonuzun %20’den daha küçük kısmında gözüken şeffaf yer paylaşımlı reklamlardır.

TrueView GDN: Öne çıkarılan videonun sağında ve video önerileri listesinin üst tarafında gözükür. Daha büyük oynatıcılarda bu reklam, oynatıcının alt kısmında gözükür.

Profesyonel Web Tasarım Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Youtube Reklamları – Uweta

Tamamıyla alanında uzman Uweta Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Youtube reklamları hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Formu Doldurun Sizi Arayalım

  Whatsapp
  Uweta
  Uweta
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?